Tuner - DaTuner

3.97

Android cihazınızı kullanarak herhangi bir enstrümanı akort edin

239.4k

Bu uygulamayı oyla

Tuner - DaTuner uygulaması gitar, keman, bas gitar, piyano, saksafon, mızıka vb... enstrümanların hızlı ve kolay bir şekilde akorunu yapmamızı sağlayarak en yakınımızdaki müzik notasının frekansına dönüştürmeyle sorumlu olan bir araçtır.

Uygulamanın arayüzü kullanıcıların sadece müziğe yoğunlaşmaları gereken şekilde tasarlanmıştır. Uygulamayı açar açmaz, o anda kaydedilen notanın, solda desibel göstergesinin ve aşağısında ise Hz olarak frekansının bulunduğu bir resim görürsünüz. Hepsi bu.

Uygulamanın ilgi çekici bir özelliği ise yakalamak istediğimiz nota dışında kalanları filtrelememize izin vererek sadece istediğimiz notaya yoğunlaşması ve diğer notaları çıkarmasıdır. Bu durum özellikle gürültülü bir yerde hızlıca enstrümanımızı akor etmek için faydalıdır.

Tuner - DaTuner ilgi çekici özellikleriyle muhteşem bir akort etme aracıdır. Programın profesyonel versiyonu (ki bu LITE uygulamasıdır) düzenli olarak bir akort etme aracına ihtiyaç duyan kullanıcılar için çok fazla olasılığa sahiptir.
Uptodown X